Oficiali internetinė svetainė

Turnyrinės lentelės

2008-2009 metų sezonas


A grupė
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiriečiai“1210222
2Kauno „Senjorai“128420
3Klaipėdos „Neptūniečiai“127519
4„Vilnius - 60+“126618
5Panevėžio „El-Eko-Sport“103713
6Trakų „Galvė“100109
B grupė
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Saitas-Žalvaris“87115
2Vilniaus „Statyba“86214
3Klaipėdos „Ranga-Adakris“83511
4„Garliavos statyba“8088
C grupė, B pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno SKK „Atskalūnas“87115
2„Garliavos statyba“73410
3Klaipėdos „Ranga-Pamario troba“73410
4Kretingos „Senjorai“6066
C grupė, A pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Salilita“87115
2„Anykščiai“96315
3Vilniaus SK „Energetikas“95414
4Trakų „Galvė“6066
D grupė, B pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Tauragės „Senjorai“106416
2Šiaulių „VKK“84412
3Radviliškio „Žėrutis“73410
4„Pakruojis“6248
D grupė, A pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Perlas“88016
2Kauno „KTU Omega“95414
3Kėdainių „Nevėžis“83511
4Varėnos „Varbitas“6066
E grupė, B pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Patvanka“1717034
2Klaipėdos „Ranga-Amber Golf“1813531
3Šiaulių „ABRO-Veteranai“1610626
4„Raseiniai“149523
5Skuodo „Gintaro baldai“156921
6„Marijampolė“1431117
7Mažeikių „Žemaičiai“1421216
8„Jurbarkas“1421216
E grupė, A pogrupis
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Alkajas-Dastra“1612428
2Vilniaus „Martonas-Erama“1411325
3Panevėžio „Alaus mėgėjai“148622
4Jonavos „Beržas“126618
5Vilniaus „Alumni“126618
6Ignalinos „Meleksas“1221013
7„Anykščiai“1201212
F grupė
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiriečiai“2204
2„Vilnius - 65+“3033
3Klaipėdos „Neptūniečiai“1102

Archyvas


2010-2011 metų sezonas
2009-2010 metų sezonas
2008-2009 metų sezonas
Varžybų kalendorius
Visas varžybų kalendorius
Turnyrinė lentelė
F grupė, B pogrupis (40+)
Ž L N T
1. „Pakruojo parketas“87115
2. Panevėžio „Alaus mėgėjai“84412
3. Šilutės „Šamai“ (40+)84412
B grupė (60+)
Ž L N T
1. „Vilniaus Statybos senjorai“ (60+)4408
2. Kauno „Žalgiris“ (60+)4226
3. Klaipėdos „Neptūniečiai“ (60+)4043
D grupė, A pogrupis (50+)
Ž L N T
1. Vilniaus „Perlas“65111
2. Vilniaus „Salilita“ (50+)65111
3. Trakų „Trasalis-Galvė“6248
Kitos grupės

Ar žinote kad...

2012 m. liepos 28 – rugpjūčio 5 d. Kaune įvyks FIMBA 7-asis Europos krepšinio veteranų čempionatas, www.maxibasketballkaunas2012.lt.