Oficiali internetinė svetainė

Turnyrinės lentelės

2009-2010 metų sezonas


A grupė (65+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiriečiai“4408
2Vilniaus „Sostinės Galvė“4135
3Klaipėdos KK „Neptūnietis“4135
B grupė (60+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiriečiai“4408
2Vilniaus „Statyba“4226
3Klaipėdos KK „Neptūnietis“4044
C grupė (55+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Saitas-Žalvaris“77014
2Vilniaus „Statyba“85313
3„Garliavos statyba“84412
4Klaipėdos „Ranga“83511
5Kėdainių „Nevėžis“7074
D grupė, A pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Perlas“87115
2Vilniaus „Salilita“86214
3Trakų „Galvė“84412
4Vilniaus „Energetikas“83511
5„Anykščiai“8088
D grupė, B pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno SKK „Atskalūnas“65111
2Klaipėdos „Ranga-Pamario troba“5328
3„Garliavos statyba“6248
4„Tauragė“5146
E grupė, A pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Perlas“77014
2„Šiaulių krepšinio senjorai“86214
3Panevėžio „Alaus mėgėjai-2“83511
4Kėdainių „Nevėžis“82610
5Radviliškio „Žėrutis“7168
E grupė, B pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Patvanka“1010020
2„Klaipėda-Ranga“108218
3Kauno „KTU Omega“104614
4„Marijampolė“104614
5Šilutės „Šamai“103713
6Tauragės „Senjorai“101911
F grupė, A pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Panevėžio „Alaus mėgėjai“87115
2Vilniaus „Martonas-Erama“86214
3Vilniaus „Alumni“84412
4Vilniaus „Alkajas-Dastra“82610
5Jonavos „Beržas“8179
F grupė, B pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1„Pakruojo parketas“109119
2Šilutės „Šamai“107317
3„Raseiniai“106416
4„Šakiai“94513
5Skuodo „Gintaro baldai“102812
6Radviliškio „Šeduvos malūnas“91810
M grupė (35+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Svaja“2204
2Kauno SKK „Komanda“2113
3Alytaus „RKL“2113
4„Panevėžys“2022
M grupė (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Svaja“2204
2Kretingos „Augma“2113
3Vilniaus „Kamanė“2022

Archyvas


2010-2011 metų sezonas
2009-2010 metų sezonas
2008-2009 metų sezonas
Varžybų kalendorius
Visas varžybų kalendorius
Turnyrinė lentelė
D grupė, B pogrupis (50+)
Ž L N T
1. Garliavos „Garliavos statyba-Omega“88016
2. Kauno „Atskalūnas“86214
3. Šilutės „Šamai“ (50+)83511
E grupė, B pogrupis (45+)
Ž L N T
1. Kauno „Patvanka“ (45+)88016
2. Vilniaus „Brazylija-Ego forte“85313
3. Kauno „KTU Omega“83511
E grupė, A pogrupis (45+)
Ž L N T
1. Šiaulių „Branda“108218
2. Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas“108218
3. Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“106416
Kitos grupės

Ar žinote kad...

2011 metais Vilniaus krepšinio klubui „SVAJA“ (reg. data 1996-08-01) sukako 15-a aktyvios veiklos metų. Sveikiname!