Oficiali internetinė svetainė

Turnyrinės lentelės

2010-2011 metų sezonas


A grupė (65+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiris“3306
2Vilniaus „Statyba“4226
3Klaipėdos „Neptūniečiai“3033
B grupė (60+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Statyba“4408
2Kauno „Žalgiris“3124
3Klaipėdos „Neptūniečiai“3033
C grupė (55+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Saitas“97216
2„Anykščiai“96315
3„Garliavos statyba“94513
4Klaipėdos „Ranga“94513
5Vilniaus „Statyba-Salilita“94513
6„Joniškis“5052
D grupė, A pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Salilita“65111
2Vilniaus „Perlas“65111
3Trakų „Trasalis“6248
4Vilniaus „Energetikas“6066
D grupė, B pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Atskalūnas“65111
2„Garliavos statyba“65111
3Klaipėdos „Ranga“6157
4„Tauragė“6157
E grupė, A pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Patvanka“1010020
2„Šiaulių krepšinio senjorai“108218
3Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“105515
4Skuodo KK „Gintaro baldai“105515
5Šilutės „Šamai“102812
6Radviliškio „Žėrutis“1001010
E grupė, B pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Brazylija-Martonas-Ego Forte“1010020
2Klaipėdos „Argus-Ranga“108218
3Kauno „KTU Omega“106416
4„Marijampolė“104614
5Alytaus „Vilktukas“102812
6Kėdainių „Nevėžis“101911
F grupė, A pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Patvanka“77014
2Vilniaus „Alkajas-Dastra“75212
3Panevėžio „Alaus mėgėjai“5237
4Lentvario „Milgrė-Klevas“5055
5Ignalinos „Meleksas“4044
F grupė, B pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1„Pakruojo parketas“88016
2Šilutės „Šamai“86214
3Raseinių „Karpynė“83511
4Radviliškio „Šeduvos malūnas“82610
5Jonavos „Beržas“8179
M35 grupė (35+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kretingos „Augma“3215
2Vilniaus „Svaja“3215
3Alytaus „RKL“2204
4Kauno „SKK Komanda“2022
5„Radviliškis“2022
M40 grupė (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Alytaus „RKL“3306
2Kretingos „Augma“3215
3Vilniaus „Svaja“2113
4Vilniaus „Kamanė“2022
5„Ukmergės MKK“2022

Archyvas


2010-2011 metų sezonas
2009-2010 metų sezonas
2008-2009 metų sezonas
Varžybų kalendorius
Visas varžybų kalendorius
Turnyrinė lentelė
C grupė (55+)
Ž L N T
1. Vilniaus „Salilita“ (55+)66012
2. Kauno „KTU-Saitas“64210
3. „Garliavos statyba“6157
D grupė, B pogrupis (50+)
Ž L N T
1. Garliavos „Garliavos statyba-Omega“88016
2. Kauno „Atskalūnas“86214
3. Šilutės „Šamai“ (50+)83511
E grupė, A pogrupis (45+)
Ž L N T
1. Šiaulių „Branda“108218
2. Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas“108218
3. Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“106416
Kitos grupės

Ar žinote kad...

2011 metais Vilniaus krepšinio klubui „SVAJA“ (reg. data 1996-08-01) sukako 15-a aktyvios veiklos metų. Sveikiname!