Oficiali internetinė svetainė

Turnyrinės lentelės


A grupė (65+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Žalgiris“ (65+)4317
2„Vilniaus Statybos senjorai“ (65+)4317
3Klaipėdos „Neptūniečiai“ (65+)4044
4„Panevėžio veteranai“0000
B grupė (60+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1„Vilniaus Statybos senjorai“ (60+)4408
2Kauno „Žalgiris“ (60+)4226
3Klaipėdos „Neptūniečiai“ (60+)4043
C grupė (55+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Salilita“ (55+)66012
2Kauno „KTU-Saitas“64210
3„Garliavos statyba“6157
4Klaipėdos „Ranga“6157
D grupė, A pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Perlas“65111
2Vilniaus „Salilita“ (50+)65111
3Trakų „Trasalis-Galvė“6248
4Kėdainių „Nevėžis“6066
D grupė, B pogrupis (50+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Garliavos „Garliavos statyba-Omega“88016
2Kauno „Atskalūnas“86214
3Šilutės „Šamai“ (50+)83511
4„Tauragė“82610
5Radviliškio „Žėrutis“8179
E grupė, A pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Šiaulių „Branda“108218
2Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas“108218
3Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“106416
4Raseinių „Karpynė“106416
5Šilutės „Šamai“ (45+)101911
6Skuodo KK „Gintaro baldai“10195
E grupė, B pogrupis (45+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Kauno „Patvanka“ (45+)88016
2Vilniaus „Brazylija-Ego forte“85313
3Kauno „KTU Omega“83511
4„Marijampolė“83511
5Alytaus „Vilktukas“8179
F grupė, A pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Alkajas-Dastra“65111
2Kauno „Patvanka“ (40+)64210
3Jonavos „Beržas“6339
4Širvintų „Mfilter“6066
F grupė, B pogrupis (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1„Pakruojo parketas“87115
2Panevėžio „Alaus mėgėjai“84412
3Šilutės „Šamai“ (40+)84412
4Šiaulių „Autoera“83511
5Radviliškio „Šeduvos malūnas“82610
M35 grupė (35+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Alytaus „RKL“ (35+)2204
2Kauno „SKK Komanda“2113
3Radviliškio „Radviliškis“2022
M40 grupė (40+)
VietaKomandaŽaistaLaimėtaPralaimėtaTaškai
1Vilniaus „Svaja“2204
2Alytaus „RKL“ (40+)2113
3Kretingos „Augma“2113
4Vilniaus „Kamanė LT“2022

Archyvas


2010-2011 metų sezonas
2009-2010 metų sezonas
2008-2009 metų sezonas
Varžybų kalendorius
Visas varžybų kalendorius
Turnyrinė lentelė
E grupė, B pogrupis (45+)
Ž L N T
1. Kauno „Patvanka“ (45+)88016
2. Vilniaus „Brazylija-Ego forte“85313
3. Kauno „KTU Omega“83511
D grupė, B pogrupis (50+)
Ž L N T
1. Garliavos „Garliavos statyba-Omega“88016
2. Kauno „Atskalūnas“86214
3. Šilutės „Šamai“ (50+)83511
F grupė, B pogrupis (40+)
Ž L N T
1. „Pakruojo parketas“87115
2. Panevėžio „Alaus mėgėjai“84412
3. Šilutės „Šamai“ (40+)84412
Kitos grupės

Sveikiname!

Gintautas Mackevičius su 57 gimtadieniu! Gimimo data: 1960, Rugpjūčio 21. Komanda: Vilniaus „Salilita“ (50+)

Ar žinote kad...

6-ame Europos krepšinio veteranų čempionate Zagrebe, 2010 m. liepos 17-25 d., aukso medalius iškovojo 3 Lietuvos komandos - "Svaja" (moterys, 40+), "Kamanė" (moterys, 50+) ir "Žalgiris" (vyrai, 65+).