Oficiali internetinė svetainė

„Patvanka“ laimėjo E grupės pirmenybes

2009-05-11

Šį savaitgalį Vilniuje vyko E grupės veteranų krepšinio pirmenybių finalo ketverto turnyras.

Pirmajame pusfinalyje Kauno „Patvanka“ 134:88 nepaliko vilčių Vilniaus „Alkajo-Dastros“ krepšininkams, o kita Vilniaus komanda - „Martonas-Erama“ 71:70 palaužė Klaipėdos „Rangą-Amber Golf“.

Rungtynėse dėl III vietos klaipėdiečiai 100:81 nugalėjo „Alkajo-Dastros“ veteranus, o finale pelnytai nugalėjo Kauno „Patvanka“, kuri rezultatu 96:73 privertė pasiduoti „Martoną-Eramą“.

Naudingiausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti: Darius Lukminas („Patvanka“), Arūnas Grigas („Martonas-Erama“), Laimutis Ulevičius („Ranga-Amber Golf“) ir Aurimas Palšis („Alkajas-Dastra“).

VKL širdingai dėkoja „Alkajo-Dastros“ komandos vadovui Kęstučiui Skaisgiriui bei Apolinarui Abromavičiui už pagalbą pravedant šios grupės turnyrą.