Oficiali internetinė svetainė

F grupėje triumfavo šeimininkai

2011-05-24

Pakruojo „Atžalyno" gimnazijos sporto salėje, gegužės 21-22 d. finišavo 2011 m. Lietuvos
krepšinio veteranų čempionatas. Medalius išsidalijo jauniausia veteranų vyrų grupė F (40+). Dėl LKVL čempionato apdovanojimų kovojo 4-ios stipriausios reguliariojo sezono komandos: Kauno „Patvanka", „Pakruojo parketas", Vilniaus „Alkajas-Dastra" bei Panevėžio „Alaus mėgėjai".

Finalinio turo rungtynių rezultatai:
2011 m. gegužės 21 d. (šeštadienis)
Pusfinalis B 1 „Pakruojo parketas" - A 2 Vilniaus „Alkajas-Dastra" 99:72 (24:19, 19:23, 37:9, 19:21)
Pusfinalio susitikime tarp šeimininkų „Pakruojo parketas" ir „Alkajas-Dastra" komandų pirmuosius 2 kėlinukus vyko įtempta, emocinga kova, tačiau po didžiosios pertraukos „Pakruojo parketas" paleido tritaškių (viso komanda pelnė 15) salvę bei palaidojo vilniečių ketinimus patekti į finalą. „Pakruojo parketas" komandoje Alidas Žukauskas pelnė 38 (8 tritaškiai), Arūnas Šeferis - 23 (4 tritaškiai) taškus, gerai jiems talkino Robertas Giedraitis, Sigitas Birutis, Dainius Miliūnas. „Alkajas-Dastra" komandoje pasižymėjo Linas Kvedaravičius - 23 (5 tritaškiai) ir Rolandas Skaisgirys - 22 taškai, komandoje nerungtyniavo pagrindinio penketo žaidėjai - Gintaras Šerkšnas, Aurimas Palšis.

Pusfinalis A 1 Kauno „Patvanka" - A 3 Panevėžio „Alaus mėgėjai" 100:76 (24:17, 28:24, 29:11, 19:24)
Antrosiose pusfinalio rungtynėse tarp „Patvanka" ir „Alaus mėgėjai" komandų taip pat atkakli kova vyko tik pusantro kėlinuko, vėliau „Patvanka" žaidėjų meistriškumas bei ilgesnis suolelis leido įgyti pakankamą pranašumą, kad rungtynių 4-ame kėlinyje galėtų leisti parungtyniauti visiems registruotiems žaidėjams. „Patvanka" komandoje rezultatyviai žaidė Darius Lukminas pelnęs 29 (9 tritaškiai), Romanas Brazdauskis - 16 ir Irmantas Juškys - 15 taškų, „Alaus mėgėjai" komandoje - Artūras Šeiningas - 13, Ramūnas Džiuvė - 12 (3 tritaškiai) taškų.

2011 m. gegužės 8 d. (sekmadienis)
Finalas dėl 3-4 vietų:
Vilniaus „Alkajas-Dastra" - Panevėžio „Alaus mėgėjai" 91:82 (18:28, 17:11, 27:23, 29:20)
Finalinės rungtynės dėl čempionato bronzos medalių tarp „Alkajas-Dastra" ir „Alaus mėgėjai" komandų vyko labai atkakliai, pirmąjį kėlinuką sėkmingiau rungtyniavo panevėžiečiai, antrąjį - vilniečiai, kurie Gintaro Šerkšno sumaniu ir rezultatyviu žaidimu sugebėjo perimti iniciatyvą ir laimėti LKVL istorijoje pirmąjį savo komandos apdovanojimą. „Alkajas-Dastra" komandos lyderiu tapo Gintaras Šerkšnas, pelnęs 38 taškus (2 tritaškiai), Rolandas Skaisgirys pelnė 24 (3 tritaškiai) ir Linas Kvedaravičius - 10 taškų. „Alaus mėgėjai" komandoje rezultatyviai rungtyniavo Artūras Šeiningas pelnę 29 (3 tritaškiai), Rimantas Mincė - 16 (2 tritaškiai), Gintaras Šaltis - 13 (3 tritaškiai) taškų.

Finalas dėl 1 - 2 vietų
„Pakruojo parketas" - Kauno „Patvanka" 82:76 (12:18, 24:14, 20:27, 26:17)
Finalo rungtynės tarp „Pakruojo parketas" ir „Patvanka" komandų dėl čempionų vardų vyko labai permainingai - pirmavo tai viena komanda, tai kita, 1-ąjį ir 3-iajį kėlinukus sėkmingiau žaidė „Patvanka" krepšininkai, 2-ąjį ir patį svarbiausiąjį 4-ąjį - šeimininkai. „Pakruojo parketas" krepšininkai, rungtynių pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai, jį išsaugojo ir pelnytai pirmą kartą tapo Lietuvos krepšinio veteranų čempionais. „Pakruojo parketas" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Alidas Žukauskas pelnęs 28 (4 tritaškiai), Arūnas Šeferis - 17 (2 tritaškiai) ir Arvydas Kalvelis - 16 (2 tritaškiai) taškų. „Patvanka" komandoje - Darius Lukminas - 20 (3 tritaškiai), Romanas Brazdauskis ir Irmantas Juškys po 16 taškų.

LKVL viceprezidentė Ramunė Gilienė čempionams „Pakruojo parketas" komandai įteikė LKVL pagrindinio rėmėjo - DnB NORD banko taurę, prizininkams - LKVL taures, žaidėjams medalius bei diplomus.

2011 m. LKVL F (vyrai 40+) grupės čempionų „Pakruojo parketas" komandoje rungtyniavo: Alidas Žukauskas, Šarūnas Imenavičius, Alvydas Paškevičius, Kęstutis Abromaitis, Ridijus Steponavičius, Laisvydas Zederštremas, Dainius Miliūnas, Arvydas Kalvelis, Artūras Stankevičius, Sigitas Birutis, Audrius Ruginis, Arūnas Šeferis, Robertas Giedraitis, komandos vadovas Laisvydas Zederštremas.

Naudingiausių žaidėjų prizai įteikti šiems komandų žaidėjams:
Alidas Žukauskas - „Pakruojo parketas"
Darius Lukminas - Kauno „Patvanka"
Gintaras Šerkšnas - Vilniaus „Alkajas-Dastra"
Artūras Šeiningas - Panevėžio „Alaus mėgėjai"