Oficiali internetinė svetainė

Kauno „Patvanka“ triskart E grupės čempionas

2012-05-25

Pajūrio kurorte Šventojoje, 2012 m. gegužės 19-20 d. finišavo 2012 m. Lietuvos krepšinio
veteranų čempionato E (vyrai 45+) grupės finalinis turas. Dėl LKVL čempionato apdovanojimų kovojo 4-ios stipriausios reguliariojo sezono komandos: Šiaulių „Branda", Kauno „Patvanka", Vilniaus „Brazylija- Ego Forte" ir Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas".

Finalinio turo rungtynių rezultatai:

2012 m. gegužės 19 d. (šeštadienis)
Pusfinalis Šiaulių „Branda" - Vilniaus „Brazylija- Ego Forte" 54:63 (11:23, 14:12, 15:14, 14:14)
Pusfinalis Kauno „Patvanka" - Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas" 91:73 (19:13, 28:20, 24:22, 20:18)

Pirmosios pusfinalio rungtynės tarp Šiaulių „Branda" ir Vilniaus „Brazylija-Ego Forte" komandų pasižymėjo įtampa, atkaklia kova, tačiau vilniečiai primajame kėlinyje įgiję 12 taškų persvarą, per likusius tris kėlinius ją išsaugojo. „Branda" komandoje rezultatyviai žaidė Arturas Nacickas pelnęs 17 (5 tritaškiai), Sigitas Birutis - 12 taškų, „Brazylija-Ego Forte" komandoje - Laimutis Aidukas - 16 (2 tritaškiai) ir Arūnas Grigas - po 16 (po 2 tritaškius), Ramūnas Kvartūnas - 13 (1 tritaškis) bei Robertas Brazys - 12 (4 tritaškiai) taškų.

Antrajame pusfinalio susitikime Kauno „Patvanka" jau per du kėlinius įgijusi 14 taškų pranašumą prieš pajūrio šeimininkus Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas", sugebėjo visą rungtynių laiką išlaikyti žaidimo tempą ir ritmą bei užtikrintai laimėjo pusfinalio rungtynes. „Patvanka" komandoje daugiausia taškų pelnė Arvydas Venclovas - 25, Mindaugas Lukošius - 20 (4 tritaškiai), Romanas Brazdauskis - 17, Artūras Jasiunskas - 11 (3 tritaškiai) taškų, „Argus-Svajonių krantas" komandoje - Arūnas Valaitis - 27 (1 tritaškis), Vacys Lekevičius - 11 (3 tritaškiai) taškų.

2012 m. gegužės 20 d. (sekmadienis)
Finalas
Dėl 3-4 vietų: Klaipėdos „Argus-Ranga" - Šiaulių „Branda" 59:66 (9:13, 22:15, 15:19, 13:19)
Dėl 1-2 vietų: Kauno „Patvanka" - Vilniaus „Brazylija-Ego Forte" 73:58 (20:17, 22:14, 14:18, 17:19)

Finalinės rungtynės dėl čempionato bronzos medalių tarp Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas" ir Šiaulių „Branda" komandų vyko labai atkakliai, nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Pergale ir 3-iosios vietos taure bei medaliais džiaugėsi šiauliečiai. „Argus-Svajonių krantas" komandos lyderiu tapo Giedrius Vasilkevičius, pelnęs 23 (4 tritaškiai) taškus, Audrius Purickas įmetė 13, Arūnas Valaitis - 11 taškų. „Branda" komandoje rezultatyviai rungtyniavo Arvydas Kalvelis - 21 (2 tritaškiai), Sigitas Birutis - 20 ir Alvydas Paškevičius - 12 taškų.

Finalo rungtynėse čempionų vardus ginanti Kauno „Patvanka" jau per pirmuosius du kėlinius įgijusi dviženklį pranašumą prieš Vilniaus „Brazylija-Ego Forte" krepšininkus įrodinėjo savo meistriškumą, išlaikė reikiamą pranašumą bei pelnytai trečius metus iš eilės iškovojo LKVL čempionų medalius.
Patvanka" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Arvydas Venclovas - pelnęs 27, Mindaugas Lukošius - 23 (4 tritaškiai) ir Romanas Brazdauskis - 15 taškų. „Brazylija-Ego Forte" komandoje - Laimutis Aidukas įmetęs 23 (3 tritaškiai), Alis Čepulis 8 (2 tritaškiai), Saulius Kriščiūnas - 7 taškus.
2011 m. LKVL E (vyrai 45+) grupės čempionų Kauno „Patvanka" komandoje rungtyniavo: Kęstutis Amolevičius, Ramūnas Juška, Vytautas Speičys, Arvydas Venclovas, Gediminas Kemzūra, Romanas Brazdauskis, Gintautas Liutackas, Algis Jančiauskas, Artūras Jasinskas, Gintaras Kazakevičius, Mindaugas Lukošius.

Naudingiausių ir rezultatyviausių žaidėjų prizai įteikti šiems komandų žaidėjams:
Mindaugas Lukošius ir Ramūnas Juška - Kauno „Patvanka"
Laimutis Aidukas ir Robertas Brazys - Vilniaus „Brazylija- Ego Forte"
Arvydas Kalvelis ir Sigitas Birutis - Šiaulių „Branda"
Arūnas Valaitis ir Giedrius Vasilkevičius - Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas"

7. Sigitas Niečiūnas (Marijampolė) - 23 tritaškiai
8. Mindaugas Lukošius („Patvanka") - 20 tritaškių

Sveikiname!

Gražina Subačienė su 58 gimtadieniu! Gimimo data: 1960, Gruodžio 12. Komanda: Vilniaus „Kamanė LT“

Juozas Lingvevičius su 68 gimtadieniu! Gimimo data: 1950, Gruodžio 12. Komanda: Kauno „Žalgiris“ (60+)

Ar žinote kad...

11-ame FIMBA Pasaulio krepšinio veteranų čempionate, Natalyje, Brazilijoje, aukso medalius iškovojo 4 Lietuvos komandos – „Svaja“ (moterys, 40+), „Kamanė“ (moterys, 50+) bei „Žalgiris“ (vyrai, 55+ ir 65+)