Oficiali internetinė svetainė

Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti krepšinio veteranai

Kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti krepšinio veteranai

2011-11-30

Lapkričio 29 d. Europos ir Pasaulio sporto veteranų čempionato nugalėtojams ir prizininkams įteiktos Kūno kultūros ir sporto departamento padėkos, asmeninių sukakčių progomis pagerbti nusipelnę sportininkai, treneriai, sporto darbuotojai.

 

„Džiugu, kad žmonės, kurie kūrė Lietuvos sporto istoriją ir garsino jos vardą savo aktyvios karjeros metu, toliau tęsia šį darbą. Jūs, gerbiami sportininkai, iš tiesų patvirtinate posakį - pradėjęs bėgti, nebegali sustoti. Jūs esate pavyzdys, įkvepiantis visus ir parodantis, kaip reikia gyventi kultūringai prižiūrint ir branginant savo kūną", - sveikindamas ir dėkodamas už aktyvumą sportininkams veteranams sakė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

 

Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Už nuopelnus Lietuvos sportui padėkos įteiktos 2011 m. Pasaulio krepšinio veteranų čempionato vyrų ir moterų komandoms, parvežusioms keturis aukso medalius. 11-ame Pasaulio krepšinio veteranų čempionate Brazilijos mieste Natalyje triumfavo dvi Vilniaus komandos - moterų "Svaja" (40+) ir "Kamanė" (50+) bei dvi Kauno „Žalgirio" (55+ ir 65+) veteranų ekipos. Sidabro medaliais pasipuošė moterų Alytaus "RKL" (35+) rinktinė, o bronzos medaliais - Kauno „Top Sport-Arx Baltica" (40+) ekipa, už IV-ąją vietą medalius gavo "Vilniaus Statybos senjorai" (60+) amžiaus grupėje.

 

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Už nuopelnus Lietuvos sportui Aukso medaliu apdovanojo:
Liudą Žukaitį (Kauno „KTU Žalgiris" 55+ ir Kauno „Žalgiris" 60+ komandų žaidėją) - už indėlį plėtojant krepšinio sportą Lietuvoje ir 60 metų jubiliejaus proga;

 

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Už nuopelnus Lietuvos sportui Sidabro medalį įteikė:
Loretai Galdikienei (krepšinio trenerei) - už svarų indėlį plėtojant krepšinio sportą Lietuvoje bei 50 metų sukakties proga;

 

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Už nuopelnus Lietuvos sportui Atminimo medalį įteikė:
Antanui Pociūnui („Vilniaus Statybos senjorai" 60+ komandos žaidėjui) - už indėlį plėtojant sportą Lietuvoje ir 60 metų jubiliejaus proga.

 

Artimiausios krepšinio veteranų varžybos - 2012 m. liepos 24 - rugpjūčio 5 d. Kaune rengiamas 7-asis Europos krepšinio veteranų čempionatas. Visi tikimės, kad kitais metais stipriausi Lietuvos krepšinio senjorai žaisdami namuose gausiai pasipuoš medaliais.

 

Informaciją parengė Alvidas Raškauskas.

Varžybų kalendorius
Visas varžybų kalendorius
Turnyrinė lentelė
F grupė, B pogrupis (40+)
Ž L N T
1. „Pakruojo parketas“87115
2. Panevėžio „Alaus mėgėjai“84412
3. Šilutės „Šamai“ (40+)84412
E grupė, A pogrupis (45+)
Ž L N T
1. Šiaulių „Branda“108218
2. Klaipėdos „Argus-Svajonių krantas“108218
3. Panevėžio „Žaibas-Alaus mėgėjai-2“106416
B grupė (60+)
Ž L N T
1. „Vilniaus Statybos senjorai“ (60+)4408
2. Kauno „Žalgiris“ (60+)4226
3. Klaipėdos „Neptūniečiai“ (60+)4043
Kitos grupės

Sveikiname!

Laimas Ulevičius su 50 gimtadieniu! Gimimo data: 1969, Spalio 24. Komanda: Šilutės „Šamai“ (40+)

Ar žinote kad...

FIMBA surengtuose 6-iuose Europos krepšinio veteranų čempionatuose Lietuvos komandos jau iškovojo 14 aukso, 14 sidabro ir 6 bronzos medalių komplektus.