Oficiali internetinė svetainė

Tauragės Senjorai iškovojo pirmąją vietą

2011-02-18

2011 m. vasario 11-13 d. Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse netilo kamuolių dunksėjimas, mat čia vyko Tarptautinis krepšinio veteranų turnyras Tauragės rajono savivaldybės taurėms laimėti. Kovoti dėl taurių susirinko 5 moterų ir 4 vyrų komandos, dar viena - Klaipėdos vyrų veteranų komanda - į turnyrą neatvyko.

Galutinėje lentelėje moterų tarpe pirmąją vietą, įveikusi visas varžoves, iškovojo Alytaus „RKL“ komanda. Dėl antros vietos atkakli kova vyko tarp Kauno „SSK Komanda“ ir Vilniaus „Svaja“ ekipų. Pergalę šventė pastaroji komanda. Ketvirtąją ir penktąją vietas atitinkamai pasidalino Tauragės „Tauragė“ ir Vilniaus „Kamanė“ moterų komandos.

Tarp vyrų komandų pirmąją vietą iškovojo šeimininkų Tauragės „Senjorų“ komanda. Dėl antrosios ir trečiosios vietos grūmėsi Kaliningrado „Basketclub“ ir Rygos „Kolonna“ ekipos. Pergalę šventė Kaliningrado komanda. Paskutinėje, ketvirtojoje, vietoje liko Vilniaus „Alkajas“ komanda.

Komandoms ir žaidėjams taures ir medalius įteikė Sporto centro vadovas G. Sakalauskas ir varžybų organizatorius Juozas Jankevičius. Taurėmis apdovanoti ne tik geriausias kiekvienos komandos žaidėjas ar žaidėja, bet specialūs prizai įteikti ir solidžiausiam varžybų dalyviui iš Kaliningrado komandos, elegantiškiausia pripažintai žaidėjai iš Vilniaus „Kamanių“. Rezultatyviausia pripažinta Vilniaus „Svajos“ komandos žaidėja Jolanta Jurčiuvienė, o rezultatyviausiu žaidėju - Andris Liepinš iš Rygos „Kolonna“ komandos narių.

Tauragės tarptautinio krepšinio turnyro rezultatai

Rasa MAIŽVILIENĖ, laikraštis „Tauragiškių balsas"