Oficiali internetinė svetainė

Tradicinis tarptautinis krepšinio veteranų turnyras Trakuose

2008-12-08

Š.m. lapkričio 28-30 d. Trakuose, sporto ir sveikatingumo centro sporto salėje įvyko tradicinis tarptautinis Kalėdinis veteranų krepšinio turnyras Trakų krepšinio veteranų klubo “GALVĖ” taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo Trakų „GALVĖS“, Lentvario „POLONUS“, Lenkijos m. GIŽYCKO bei Baltarusijos Lydos m.“SOKOL“ veteranų komandos. Pusfinaliuose Trakų“ GALVĖ“ nugalėjo svečius iš Lenkijos,  o Lentvario“POLONUS“ laimėjo prieš Lydos komandą.

Rungtynėse dėl trečios vietos Baltarusijos komanda įveikė Lenkijos veteranus. Finale susitiko gerai pažįstami varžovai, Trakų  ir Lentvario  komandos. Rungtynės vyko atkakliai nuo pirmos minutės, tačiau po pertraukos išriškėjo Lentvario veteranų pranašumas, kurie nugalėjo rezultatu 72-56. Visos komandos buvo apdovanuotos medaliais ir atminimo prizais.

Apdovanojimus įteikė ir  dalyvisu pasveikino Semo narys Jonas Liesys. Pavasari panašus turnyras įvyks Lydoje, o vasaros pradžioje Gižycko mieste Lenkijoje.